Składana Strzelanie Proca Cel Skrzynia Strzelanie Z Łuku, Polowanie Katapulta Etui Uchwyt Dla Praktyki Umiejętności Łowieckich

Dostępność: W magazynie

SKU: t5052

zł42.75 zł31.21

Opis:

1 Ta skrzynia cel proca wykonana z wysokiej jakości tkaniny nylonowej.Skrzynia gruba i solidna jakości, trwała i praktyczna.Nie jest łatwo gnije w wodzie i ma długą żywotność.

2 ten cel dla proca ma dwa kolory do wyboru, czarny i zielony, możesz wybrać swój ulubiony kolor w zależności od preferencji, dodać kolor do treningu strzelania z łuku.

3 zaprojektowany jako składana tkanina skrzynia, łatwo się go przenosi się w swoim bagażu, kiedy zamierzasz strzelać z katapulty na świeżym powietrzu.

4 Skrzynia cele proca wyposażona w gumową centrum kule zawieszać w pudełku, przez środek kuli strzelanie gumową, aby poprawić zdolność do strzelania.

5 Ten rodzaj skrzyni celu procy wyposażony w grubą tkaniną шумоглушителя, kiedy принимаетесь za szkolenie procy, nie robi dużo ćwiczenia skutki hałasu.

6 skrzynia cele proca może być płasko na ziemi, może być również zawieszona w treningu strzelania w powietrzu, przez ćwiczenia procy do treningu oczu i uwagi, przyczynia się do dobrego zdrowia.

Dane techniczne:

Materiał:Nylon

Kolor:czarny,zielony

Temat:Sport

Sportowy typ:trening w strzelaniu z procy

Rozmiar:15x15x15cm

Typ:skrzynia cel dla proca

Styl:Na Zewnątrz

Cechy:składany,przenośny

Pakiet zawiera:

1*skrzynia cel dla proca

Rodzaj Cebuli Uchwyt Osłony Myśliwskiej KatapultyPochodzenie CN(pochodzenie)wagę remisu pod 20 funtamiSkorzystaj z FotografowanieNumer Modelu Strzelanie Z Procy Cel PudełkoTyp Cebula

Tagi: uchwyt telefonu hamulca, struny gumowy uchwyt, futerał na strzały z łuku, etui do strzelania z łuku, proca myśliwski sprężyna, uchwyt skórzanej procy, uchwyt procy cewka wędkarska, nosowa pokrywa, nosa etui, futerał na strzały.

Napisz opinię

Ocena