Pet Dog Cat USB Gorący Pet Feed Bowls Water Bowl Gorący Pet Feed Bowl safe Cage Feeder automatyczna miska stałej temperatury

Dostępność: W magazynie

SKU: t21167

zł56.22 zł47.77

Opis produktu:

Typ Rzeczy:Miski Wody Ogrzewania Domowego

Materiał:Polipropylen

Kolor:Ciemno-Niebieski

Cechy:Trwałe

Grupa Docelowa:Psy,Koty

Rozmiar:14 cm/2.51"*7 cm/7.56"

Cechy:

1. Materiał: ten balon wody ogrzewania przyjmuje materiał jakości jedzenia, które высокотемпературн jest stabilny i nie zawiera żadnych toksycznych substancji.Gwarantuje, że po podgrzaniu nie będzie wydzielać żadnych szkodliwych substancji, które wpływają na zdrowie zwierząt i podnieśli ich żywotność.

2. konieczność chodzenia psa: zimowe temperatury są zbyt niskie, i wiele odkryte baseny, nawet rury zostaną zamrożone, a woda z kranu też jest bardzo zimno.Jako wykwalifikowany właściciel, musisz być pewien, że nie pozwalasz zwierzęciem pić zimnej wody, która jest szkodliwa dla ich zdrowia.W tym czasie potrzebna jest rozgrzana miska, którą można używać na świeżym powietrzu, aby zwierzęta mogły pić zdrową gorącą wodę, ale również czyste i higieniczne.

3. stała temperatura: grzewcza miska może zapewnić temperaturę wody od 20 do 35 stopni na zewnątrz i w pomieszczeniu.Woda z kranu jest szkodliwa dla psów.U psów specjalny żołądek i jelita.Psy nie mogą pić wody, gdy temperatura jest zbyt wysoka.Psy nie mogą pić zimnej przegotowanej wody w zimie.Ta czasza grzejna może być przechowywane w idealnej temperaturze przez dłuższy czas.

4. Pielęgnacja problemy z jelitami i żołądkiem: koty, psy i inne zwierzęta młode, aby pić wodę normalnej temperatury zimą, będą źle wpływać na jelita i żołądek, i im należy pić ciepłą wodę.Dla niektórych starszych psów, zwłaszcza z przewodu pokarmowego, chorobami, picie zimnej wody zimą zaszkodzi żołądkowo-jelitowy pokarmowy, który wymaga regularnego picia, ciepłej wody, aby zmniejszyć podrażnienie.

5. wygodne: ten kielich do wody można powiesić na komórkę, co ciekawe i oszczędza miejsce.

Pakiet Zawiera:

1 x miska pet do wody

Uwagi:

1. Proszę, pozwól 1-3 cm różnicy ze względu na pomiar ręczny i 3-5 g dla różnicy między różnymi kolorami.

2. z powodu różnicy w ekranie kolor może się nieco różnić od tego, co można się spodziewać, proszę, pozwól mu.

Ilość Więcej(Więcej)Typ PsyMateriał InneTyp Towaru MiskiOdpowiednia Rasa Psów Uniwersalny

Tagi: rj45 rs485, podgrzewana miseczka do wody bydła, karmnik dla Ryb, psia miska, miska psia karma, siodło delikatnie, automatyczny przegląd karmnik dla kotów, automatyczny karmnik dla kotów, k h miski z podgrzewaną wodą, waga miski dla zwierząt domowych.

Napisz opinię

Ocena