Dlenp 4K 25DB High Gain HDTV DVB-T Box Digital TV Antenna Booster active parking kryty, antena na odległość 50 km

Dostępność: W magazynie

SKU: t21023

zł28.51 zł19.95

Cechy: 1.Lekki jak piórko,pozwala na umieszczenie go w dowolnym miejscu i nie wymaga zasilania 2.pasuje do twojego domowego wnętrza,może łatwo być za obrazem,książkowej półce lub telewizor 3.szybki i łatwy w konfiguracji-rozwiń,podłącz go i przeskanuj kanały 4.Możesz umieścić go na ścianie, na stole lub okno(zalecane), a to sprawi, że będziesz cieszyć się krystalicznie czystych cyfrowych i HD-show z wieloma możliwościami.Instrukcja programowania: Krok 1:Podłącz końcówkę(f-male)podłączonego kabla koncentrycznego do złącza ANT/IN na panelu tylnym telewizora lub DVB-Ttuner.Krok 2:w menu ustawienia telewizora, należy wybrać tryb tunera w pozycji "antena"lub"powietrze".aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, należy skontaktować się z TVmanual.atep 3:w menu ustawienia telewizora, ustaw telewizor w pozycji "skanowanie"dla kanałów.czasami może być określona jako автопрограмма,automatyczne skanowanie,wyszukiwanie kanału lub skanowanie kanału.zajrzyj do instrukcji obsługi telewizora za szczegółowymi instrukcjami.Krok 4:jeśli odbiór idzie sporadycznie,spróbuj przenieść antenę w inne miejsce i ponownie skanować telewizor, dopóki nie będzie można znaleźć optymalną pozycję.Krok 5:zamocować antenę w optymalnej pozycji, które znalazłeś.Uwaga: 1.umieszczenie anteny powyżej lub bliżej/w oknie może prowadzić do lepszego odbioru.należy ponownie zeskanować za każdym razem, kiedy przenieść antenę. 2.Jeśli używasz płaski telewizor o wysokiej rozdzielczości,proszę przejrzeć podręcznik telewizora, aby upewnić się, że twój telewizor jest wyposażony we wbudowany tuner do dvb-t. 3.upewnij się, że używasz odbiornika HD;w przeciwnym razie żadne HD-kanały nie mogą być wybrane. 4.trzeba od czasu do czasu regulować telewizory dvb-t i cyfrowego odbiornika, aby upewnić się, że ponownie używasz wszystkie dostępne usługi. 5.TV moc odbioru zależy od odległości pomiędzy domem,nadającej silnym wieży i środowiskiem.

Zakres Częstotliwości KV(172-240 Mhz) \ UHF(470-860 Mhz)Numer Modelu B-TV301Wzmocnienie ЛНА 25 dbPakiet TAKTyp W pomieszczeniuKabel 4MPochodzenie CN(pochodzenie)marka DLENP

Tagi: TV, obrotnik anteny wifi, ul wzmacniacz antenowy, dab tv, Telewizor 4k, antena zewnętrzna, sma antenowy pudełko, antena kryty telewizor, ветчинная antena radiowa baofeng, telewizja ios.

Vitor 58sousa 2020-12-29

Everything works fine. Recommend!

Reibel 1 2021-01-16

The goods came quickly enough. Packed is not very good, but there is no damage on delivery. TV channels catch perfectly. I recommend to buy.

Rthiyaka 2020-11-10

Looks all quality, I have not checked for work yet, I will add.

Hoda Nis 2021-01-30

The antenna is good even for the village, where it does not catch well Signal. I'm happy with the purchase.

Napisz opinię

Ocena