Muzy 02

Dostępność: W magazynie

SKU: t20874

zł16.48 zł13.86

Staramy się dotrzeć do oceny 5 gwiazdek dla każdej transakcji.

1. Proszę potwierdzić otrzymanie produktów, jeśli dane masz, i jeśli towar został uszkodzony, prosimy, skontaktuj się z nami natychmiast.prześlij nam zdjęcie, abyśmy mogli sprawdzić i dać ci najlepsze rozwiązanie .

2. Możemy tylko gwarantujemy dostawę na czas, ale nie możemy kontrolować czas dostawy ekspresowe.Nasz powiązana przedstawiciel handlowy będzie odpowiedzialny za wysyłanie AWB dla dostarczonego towaru w następnym dniu roboczym.możesz sprawdzić AWB na stronie internetowej, który mamy ci wysłać.Aby uzyskać AWB możesz również zadzwonić do lokalnego oddziału express-firmy w twojej firmie.

Opinie

1.- Ponieważ twoja opinia jest bardzo ważna dla naszego rozwoju, serdecznie zapraszamy was zostawić pozytywny komentarz jest dla nas, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług.proszę, nie zapomnij dać nam pięć gwiazdek, jak nasza nagroda!

2.Jeśli nie jesteś zadowolony z szczegółami, prosimy o kontakt z nami, przed opuszczeniem negatywną opinię, możemy dać ci najlepsze rozwiązanie, będziemy służyć ciebie zadowalające

Numer Modelu muzy 02marka ФенгидзAplikacja Elementy ElektronicznePakiet MACZAĆstan NOWATyp Układy Scalone

Tagi: oryginał opamp, muses8820, ad797, кайсая хифи, muzy 01, muzy 02, muzy 8920, tf radio mp3 dekoder tablica 5 w moduł audio do samochodu, Wariatorem 157кмдж, muzy 03.

Napisz opinię

Ocena