Beautilux Glitter Gel Nail Polish Kit Winter Gloss Bling błyszczące cekiny lakier do paznokci UV LED Nails Art lakier do paznokci 6 szt./kpl. 10 ml

Dostępność: W magazynie

SKU: t20645

zł132.39 zł66.19

RM17560162774491679

Opis produktu:

Nazwa produktu: Beautilux żel-lakier 6szt zestaw

Typ produktu: 3-stopniowy żel-lakier do paznokci

Zawartość: 10 ml certyfikat: SGS/SDS

Cechy:

1. dobra konsystencja, dobra gładź zdolność,gładka czyszczenie szczotką.

2. wysoki procent pigmentów, jedna warstwa, aby uzyskać idealny kolor

3. Non-rozdrabniania, długi Na ponad 4 tygodnie, lekki pobiera.

Jak się ubiegać:

1. Przygotuj paznokcie, nałożyć podkład Beautilux, nie trzeba leczyć

2. Nałóż gumową podstawę Beautilux, lecz w ciągu 30 sekund

3. Nałóż żel-lakier Beautilux color cienką warstwą, lecz w ciągu lat 60-tych

4. nałóż jeszcze jedną warstwę żel kolor-lakieru i leczy w ciągu 60 sekund

5. Nałóż Beautilux No Wipe Top coat, lecz w ciągu 60 sekund.

Jak usunąć: przeszlifować górna warstwa, użyj bawełna z acetonem, owinąć folią aluminiową na 10 minut.Lub użyj żelu do usunięcia w ciągu 2 minut.

WARUNKI I USŁUGI

1.podatki i opłaty: wszystkie nasze ceny produktów nie zawierają żadnych podatków i ceł.Przesyłka, którą otrzymasz, być może trzeba będzie zapłacić podatek na import lub dostarczyć importowane dokumenty, ponieważ w różnych krajach obowiązują różne zasady, nie możemy dowiedzieć się zasady wszystkich krajów.Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności, jeśli twoja przesyłka zostanie zwrócona/ nie dostarczona z powodu odmowy zapłaty podatku, dlatego przed zakupem prosimy sprawdzić zasady kraju i dwa razy się zastanów.

2.Bezpłatna obsługa zwrotów: dla klientów z USA, Kanady, Australii, wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Rosji, Brazylii, Izraela, Korei, Arabii Saudyjskiej, USA, Polski, Holandii, Włoch oferujemy bezpłatną obsługę zwrotów.Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, prosimy, nie po prostu je wyrzucić i proszę, zastosuj bezpłatny zwrot, proces jest taki:.otwarty spór wybierz zwrot towaru wybierz lokalny bezpłatny powrót do krajów innych niż wyżej wymienione, prosimy o kontakt z nami, jeśli masz jakieś problemy z produktami, które otrzymałeś, dziękuję.

3. Wysyłka i dostawa: zwykle wysyłamy paczki w ciągu 3 dni roboczych, przewidywany czas dostawy, jak pokazano poniżej:

Dla zamówień powyżej 200 zł, możemy wysłać express-usługi (FEDEX), konieczne może płacić podatek celny, skontaktujemy się z tobą przed wysłaniem towaru, jeśli nie zgadzasz się z podatku, możemy podzielić zamówienie na kilka paczek.

4. opinie i spór: jesteśmy bardzo wdzięczni, że gdyby można było zostawić nam 5-gwiazdkowe komentarze, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów.Jeśli są jakieś niezadowolenia, proszę, skontaktuj się z nami przed otwartą sportowych i pozostawić negatywne komentarze, zawsze mamy lepsze rozwiązanie, niż to.

5. kontakt: Jeśli masz jakieś pytania, możesz skontaktować się z nami w wiadomości Torebka-damska.eu lub napisz do nas na e-mail: [email protected]

RM17560162774491681

marka beautiluxwaga netto 45 g ( w tym butelki)Numer Modelu Żel-Lakier 133-144Składnik ŻywicaTyp Żel-LakierIlość 1 szt.Kompozycja Utwardzaną UV żywicaGwarancją 24 miesiąceCZYSTA MASA 10 mlKolekcja Kolorów Brokat Kolor Żel-LakierCertyfikat SDS, SGSPochodzenie CN(pochodzenie)Kolor 6 Kolorów/Zestaw

Tagi: art-nail, Żel-Lakier, paznokieć, dh gwoździe, lakier do paznokci, połysk paznokci, lakier, Moira paznokci, żel-lakier do paznokci, zestaw gelpolish.

Tumelo Thompson 2020-10-17

Perfect I recommend

Oksana 1181 2020-09-17

Perfect received in 16 days

Onisim Snxr 2020-10-17

Perfect I recommend

Napisz opinię

Ocena