Cais do 10 szt. chrom pasek gitarowy szpilki pasek gitarowy uchwyt przycisku gitara końcowe kołki ze śrubami i podkładkami

Dostępność: W magazynie

SKU: t20389

zł21.28 zł18.96

Materiał: Metal

Kolor: Chrom

Dobra jakość i wykończenie

Rozmiar: około 14*9,5 cm

Pochodzi z śrubami i podkładkami

10x gitara pasek szpilki

Płatność musi być odebrany w ciągu 7 dni po zakończeniu aukcji.wyślemy go jak najszybciej po tym, jak zapłacisz.

Wysyłamy towar w ciągu 2 dni roboczych .Większość naszych produktów są wysyłane przez zwykłą ekonomiczną lotniczą mail bez linki śledzenia, jeśli chcesz dodać link do śledzenia twojego pakietu, do przesyłki należy dodatkowo $4,00.Proszę zwrócić dużą uwagę na ten termin przed zakupem.

Nie akceptujemy połączenie dostawę.Jeśli chcesz poprosić o hurtową ofertę, skontaktuj się z nami, aby najpierw potwierdzić koszt wysyłki.

Cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.Proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu.

Wysyłamy towar na adres podany przez użytkownika w procesie składania zamówienia, a nie adresu do wysyłki PayPal.

To międzynarodowa poczta od Chin do całego świata.Normalny czas dostawy wynosi około 10-20 dni roboczych w Stany Zjednoczone i 15-25 dni roboczych w innych krajach, prosimy, szczodrze zrozumcie to.

Sprawdź swoje zamówienie od razu, jak tylko go dostaniesz.Wszystkie roszczenia (uszkodzone, brakujące lub nieprawidłowe przedmioty) muszą być złożone w ciągu 7 dni od daty ich otrzymania.

Wadliwy Zamówienie:

Jeśli otrzymany przez ciebie zamówienia ma wady producenta, proszę natychmiast wysłać do nas e-mail zdjęcia wadliwego towaru.Naprawdę potrzebujemy, aby odsyła uszkodzony przedmiot, zanim wyślemy ci wymianę.Jak tylko otrzymamy uszkodzony element i sprawdzić ją, otrzymamy wymianę w drodze do ciebie.

Uszkodzony podczas transportu:

Sprawdź swój pakiet(y), zanim go przyjąć.Jeśli widzisz jakieś uszkodzenia i/lub oznaki manipulacji na opakowaniu zewnętrznym, należy upewnić się, że osoby wykonującej dostawę, zaznaczy to uszkodzenie na potwierdzeniu doręczenia.Jak tylko upewnij się, że oznaczenie o uszkodzeniu jest w pokwitowania doręczenia, powiedz kierowcy dostawy, że odmawia pan przyjęcia uszkodzonej przesyłki, a następnie skontaktuj się z nami.Jak tylko potwierdzimy to z naszym przewoźnikiem, otrzymamy wymianę w drodze do ciebie.

Nieodebrane Zamówienia:

Jeśli masz częściowy zamówienie, skontaktuj się z nami.W tym przypadku, prosimy wysłać do nas e-mail zdjęcia częściowego zamówienia, który otrzymałeś.Jak tylko potwierdzimy z naszym działem wysyłki, otrzymamy wymianę na swojej drodze do ciebie.

Błędy O Nieprawidłowym Rozkazy:

Jeśli otrzymasz towar, który nie zamówić, skontaktuj się z nami.W tym przypadku, proszę napisz do nas zdjęcia towaru, który otrzymałeś.Jak tylko potwierdzimy z naszym działem wysyłki, otrzymamy wymianę na swojej drodze do ciebie.

Jednym słowem, jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami w pierwszej kolejności!rozwiążemy twoje problemy jak najszybciej.Proszę nie otwierać spór łatwo, zanim skontaktujesz się z nami, to nie przyczynia się do rozwiązania problemu.Dziękujemy za zrozumienie!

Cenimy cały biznes z naszymi klientami, jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług, proszę, zostaw pozytywny komentarz i daj nam ocenę 5 gwiazdek.Jeśli masz problemy, prosimy najpierw o kontakt z nami, a my postaramy się zrobić wszystko, aby rozwiązać te problemy.

Jeśli masz jakieś pytania lub problemy, proszę nie wahaj się skontaktować z nami, my odpowiemy ci w ciągu 24 godzin.Proszę uważnie zapoznać się z naszymi warunkami i opisami, zanim postawić.

Typ Pokrywa Przyciski Regulacji Głośnościmarka Cais

Tagi: szara gałka potencjometru, watchband, uchwyty wzmacniacza hifi, uchwyt gitary, zaślepki do rur, uchwyt-wskaźnik, skórzany pasek do gitary, vintage pasek gitarowy, zaślepka struny, gałka potencjometru ca.

Albinka1191 2020-10-26

fast delivery, nice quality

Napisz opinię

Ocena