1 szt. poprawiny okrągły stół tkaniny Biały kolor jadalnia obrus poliester zwykły do hotelu sala wystrój

Dostępność: W magazynie

SKU: t20309

zł51.39 zł35.48

okrągły biały obrus,tanie sale bankietowe, obrusy , obrusy na wesela , partii obrus obrus ślubne , obrus okrągły obrus partii,ślub obrus

Nazwa Produktu:Jednolity Kolor Biały 100% Poliester Obrus Jadalnia Obrus Prostokąt Zwykła Czerwona Pokrywa Stołu

Materiał:100% poliester

Waga:150gsm

Czas realizacji: 3-7 dni.

Cechy: trwałe, wielokrotnego użytku, nadająca się do prania, wygodny, elegancki, przyjazny dla środowiska, bez skóry, bez żelaza

Kolor:biały, żółty, czerwony, niebieski, fioletowy itp., lub dowolny kolor pantone

Opakowanie:każda część w woreczku

Zastosowanie:wesele, bankiet, przyjęcie, hotel, restauracja, Dom, podłogowe,konferencja, lub inne przypadki

Uwaga 1: opłaty importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Te obowiązki odpowiedzialność kupującego.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe,aby zmniejszyć ryzyko celnych i 2: proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie dodatkowe koszty te będą do zakupu 3: Jeśli twój powiat usunięte w normalnym serwisie dostawy, będziemy naliczać dodatkowe opłaty za wysyłkę, możesz wysłać do nas wiadomość, aby sprawdzić swój adres przed złożeniem zamówienia.

Typ Tabeli

Średnica Stołu

Rozmiar obrusy do połowy

Obrus w naturalnej wielkości

Okrągły Obrus

1,6 m

2,2 m

3,0 m

1,8 m

2,4 m

3,2 m

2,0 m

2,6 m

3,4 m

2,2 m

2,8 m

3,6 m

2,4 m

3,0 m

3,8 m

2,6 m

3,2 m

4,0 m

2,8 m

3,4 m

4,2 m

3,0 m

3,6 m

4,4 m

3,2 m

3,8 m

4,6 m

Porady

Zalecany rozmiar obrusy oblicza się na podstawie wysokości stołu (75 cm), należy zwiększyć rozmiar w zależności od aktualnej wysokości stołu.

Uwaga(następne Bardzo ważne, proszę, przeczytaj go uważnie!!!!) 1. O terminie dostawy czas dostawy różnią się w zależności od logistyki.Obiecujemy dostarczyć towar w ciągu 60 dni od daty powiadomienia o wysyłce (a nie od momentu zlecenia płatności), na przykład za datę płatności 28 marca 2019 roku. Dążymy do dostarczenia do 28 maja 2019 roku. Jeśli można przyjąć regułę, należy kupić go uważnie. 2. o obliczonym terminie wysyłki platforma przewiduje tylko czas dostawy na podstawie dużych zbiorów danych.To jest tylko dla odniesienia.To może być na początku, ale to może być opóźnione.Na przykład, przewidywany czas dostawy do przyjazdu na rosyjską platformę wynosi 21 dni, ale nie gwarantujemy 21 dniu przyjazdu.To może trwać zaledwie 15 dni.To może potrwać jeszcze 45 dni, co jest Normalnym zakresie.Jeśli spór zostanie złożony później, niż oczekiwano, to ta przyczyna nie może być przyjęta. 3. o logistyce śledzenia informacji, proszę odnieść się do następnego, zgodnie z wybraną metodą logistyki.Dostępne: Torebka-damska.eu Standard Shipping/ePacket Package/China Post Air Mail (kilka krajów nie obsługują lub po prostu śledzą informacje) / Torebka-damska.eu Saver Shipping (tylko proste informacje śledzenia) / Torebka-damska.eu Premium Shipping.Niedostępne: Cainiao Super Economy / China Post Ordinary Small Packet Plus / Yanwen Economic Air Mail. 4. O wysokości niektóre z produktów są mały elastycznymi produktami.Po ręcznym pomiaru dokładność 1-4 cm mieści się w granicach normy.Proszę, bądź mądry przed zakupem. 5. O różnicy w kolorze nasze produkty to prawdziwe zdjęcia.Rzeczywiste produkty i zdjęcia mogą się różnić ze względu na różnice w oświetleniu, wyświetlaczu lub partii produkcyjnej.Proszę, uważnie zastanów się przed zakupem. 6. O opłatach Wszystkie towary sprzedawane w tym sklepie, nie zawierają żadnych opłat celnych w kraju przeznaczenia.Opłaty dla wszystkich krajów przeznaczenia ponosi kupujący.Proszę zrozumieć lokalną politykę przed zakupem.Dziękuję. 7. O opakowaniu nie oferujemy detaliczną opakowań lub tylko oferujemy prosty worek OPP.Jeśli oferujesz handel lub jako prezent, proszę rozważyć kwestie opakowań. 8. O podziale zamówienia jeśli produkt, który kupujesz, przekracza limit masy, objętości lub liczby logistycznej firmy, wyślemy dwa lub więcej pakietów osobno.Na przykład, jeśli kupisz 15 pokrowców na krzesła, możemy podzielić je na 2 pakiety,jeden z 8 okładki na krzesła,inny z 7 okładki do krzesła,i wysłać je jednocześnie.Ale z powodu różnych pakietów nie możemy zagwarantować, że dojdzie w tym samym czasie, być może, jeden przyjedzie pierwszy, a drugi później.Proszę uzbroić się w cierpliwość.Jeśli nie możesz wziąć go, proszę, daj nam znać.

Forma Przez CAŁYStyl MonochromatyczneRodzaj Wzoru TwardaSkorzystaj z Banquetszablon Normalna Rzecz JasnaMateriał 100% PolyesterRozmiar Multi SizeTechnika TkaninyNumer Modelu Poliestrowe Obrusy

Tagi: mat tabela, sala kominkowa stół, okładka tabela, stół z tkaniny PVC, obrus wodoodporny, aparat do kawy tabela, świąteczne dekoracje ślubne, do stołu obrus, namiot ślub ozdoba, okrągły obrus wodoodporny.

Princess Ann1611 2021-02-05

It's either clmo tablecloth or as a summer stretcher skirt. Measure the required length well and it is

Ahorne1982 2021-01-26

I ordered for the third time. But this time I received a tablecloth of another size. Opened a dispute. Table cloth of good quality, everything happens. The seller and the goods are all the same I recommend.

Holecek Kuba 2021-01-26

Nappe épaisse et bonnes finitions. Merci !

Napisz opinię

Ocena