Elastyczna taśma tnąca stożkowy linia Proca katapulta narzędzie

Dostępność: W magazynie

SKU: t20156

zł44.27 zł26.57

Zasada stożek

Przedni szereg stożek: 5-35mm Przedni szereg stożek: 10-40mm Zakres długości: 13-25 cm

Lista pakietów

1xRubber taśmowa krawędź linijki 1xBuckle 6xmicrofiber zamsz

1.Ustaw przednią i tylną zbieżność 2.punkt zerowy zaciął się na krawędzi gumy 3. cięcie

Wysyłka towaru

Czas dostawy wynosi około 7-60 dni roboczych.To może zająć więcej czasu, aby dotrzeć w niektóre kraje,zwłaszcza w Brazylii,Ameryki Południowej, kraje Afryki. (1): Gdy robię płatności, jaki czas można wysyłać?A:zanurzone w ciągu 48 godzin i zapewnić pokój śladu. (2) pytanie:jak długo będę otrzymywać paczkę?A:w zależności od kraju, 7-60 dni.Ponad 60 dni nie otrzymałeś, a my zwrócimy ci pieniądze. (3) Q:jeżeli towary mają problemy z jakością, jak mogę to zrobić ?A:proszę, skontaktuj się z nami, a my rozwiążemy problem.Jeśli klienci chcą znać szczegóły kosztów wysyłki, prosimy o kontakt z nami, a my zapewnimy państwu odpowiednie opcje transportu.

Gwarancją

Jeżeli towary pojawiają się wysokiej jakości uszkodzenie,to zapewnimy gwarancję 1 miesiąca.Jeśli kupujący zrobić zwrot, proszę, porozmawiaj z nami program zwrotu.Niezależnie od tego, że klienci mają jakieś problemy, skontaktuj się z nami w każdej chwili.Akceptujemy dobre rady klientów i staramy się zapewnić najlepsze zakupy.My ciągle dajemy klientom preferencyjnej cenie korzyści, pomocny pozdrowienia, nieoczekiwany prezent.

Opinie

Każda opinia jest miłość. (a) gdy jesteś zadowolony z zakupu, mamy szczerą nadzieję, że możesz zostawić nam pozytywną opinię.Dokładnie tak samo zostawimy dla was pozytywną opinię. (B) Jeżeli nie jesteś zadowolony z zakupu, skontaktuj się z nami, zanim zostawić neutralny lub negatywny komentarz.Skontaktujemy się z tobą w ciągu 24 godzin i będziemy pracować z wami, dopóki nie będziesz zadowolony.

Typ CebulaSkorzystaj z PolowanieNumer Modelu 4-7027Rodzaj Cebuli Władca rozcięcia taśmy gumowejwagę remisu pod 20 funtami

Tagi: prosta polowanie z procy, stalowy spust procy, proca, połączenie łuków, myśliwski proca, stojak do drewna myśliwskie buty, mała proca katapulta, taśmowa proca do połowu ryb, stop katapulty procy, proca ГЗК.

VINICIUS LOCOEPOUCO 2021-02-11

Nach der Montage schneidr icherst ein mal. sieht aber gut aus

Zanetti8 2020-12-10

Recommended premium quality product arrived quickly in colombia.

Natasha Vadimka 2020-10-03

good product

Napisz opinię

Ocena