10szt 5m SC APC Patchcord LC kabel optyczny kabel patch 2.0 mm PVC G657 волоконная zworka SM FTTH światłowód SC fibra optica

Dostępność: W magazynie

SKU: t20050

zł72.32

SC APC do LC APC światłowodowe патчкорд 2.0 mm PVC G657A Симплексный światłowód kabel

Ten jednomodowy kabel światłowodowy 9/125 OS2 idealnie nadaje się do podłączenia sieci Ethernet połączeń 1G/10G/40G/100G.Może on przenosić dane na odległość do 10 km przy 1310 nm lub do 40 km przy 1550 nm

Aby uzyskać hurtowego cennika, skontaktuj się z nami [email protected]

Specyfikacja

Typ złącza SC do LC polski typ APC do APC tryb włókna OS2 9/125μm długość fali 1310/1550nm wkładem utrata ≤0.3 dB zwrócony utrata ≥60dB rangi włókna G. 657.Minimalny promień gięcia 10 mm tłumienie przy 1310 nm 0,36 db/km tłumienie przy 1550 nm 0,22 db/km liczba włókien średnica дуплексного kabla 2,0 mm materiały osłonowe PVC polaryzacja A(Tx) - B(Rx) temperatura pracy -20~70°C Temperatura przechowywania -40~80°C

Główne Cechy Produktu

Kabel światłowodowy ma standardową dla branży stopień palności PVC powłoki i симплексный światłowód złącze, który jest zgodny z normą EIA/TIA 604-2 dla szybkich sieci kablowych.

Urządzenia sterujące QC

Staramy się zapewnić klientom doskonałe, zgodne ze standardami produkty i usługi

Certyfikat

Pakiet

Typ Złącza SC/APCTłumienie na 1550 nm 0,22 db/kmDługość 5mŁącznik SC APC DO LC APCRozmiar 2.0mmZwrot Przegrana ponad 60 dbŚwiatłowód G657ATyp Simplexmarka WRMDługość fali 1310/1550Długość Produktu 5mTyp Włókna Tryb SingleTłumienność Nie więcej niż 0,3 dbTryb włókna SMF 9/125umTłumienie na 1310 nm 0,36 db/km

Tagi: światłowodowy патчкорд, apc sc, lc upc, WŁÓKNO, zestaw fibra optica, патчкорд sc, narzędzie ftth, lc optyczny, fc pc, 2-żyłowy kabel światłowodowy.

Napisz opinię

Ocena